Szkolenia z Clarivate

ŚRODA, 26 MAJA 2021, GODZ. 11:00-12:00 CET

Szersze spojrzenie na krajobraz finansowania nauki.

Dołącz do naszego webinarium, aby dowiedzieć się więcej o analizie finansowanych badań, źródłach skąd pochodzą granty i ich wpływie na badania. Odkryjemy również krajobraz finansowania w Twojej specjalności, kto finansuje badania w Twojej dziedzinie, kto jest największym beneficjentem i nie tylko.

Zarejestruj się

PONIEDZIAŁEK, 31 MAJA 2021, GODZ. 13:00-13:45 CET

Znaczenie badań realizowanych w ramach współpracy

Instytucje badawcze, instytucje finansujące i rządy wspierają otwartą wymianę pomysłów, dyskusje, dzielenie się, co przyczynia się do wzrostu i rozwoju światowej nauki. Odegraj znaczącą rolę w tej inicjatywie.

Dołącz do nas, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak oceniać, identyfikować i otwierać się na współpracę, prezentować badania w celu zwiększenia ich widoczności oraz odblokowywać bariery badawcze w celu wspierania współpracy.

Rozwiązania w programie: Web of Science, InCites, Cortellis Competitive Intelligence

Zarejestruj się

Web of Science i InCites w praktyce

PIĄTEK, 21 MAJA 2021, GODZ. 10:00-11:00 CET

InCites Benchmarking & Analytics – podstawy analiz i nawigacji

Dowiedz się, jak poruszać się po InCites B&A i przeprowadzać analizy dorobku naukowego z wykorzystaniem filtrów, metryk i linii bazowych. Zobacz, jak stworzyć własny zbiór raportów i udostępniać je innym użytkownikom.

Zarejestruj się

PONIEDZIAŁEK, 24 MAJA 2021, GODZ. 11:00-12:00 CET

Analiza trendów w InCites w zakresie wschodzących zagadnień i obszarów badawczych.

Jaka tematyka nabiera obecnie popularności? Które publikacje wybijają się najbardziej w danej dziedzinie? Jakie są wiodące i najbardziej rozwojowe obszary badawcze? Na te pytania będziemy próbować odpowiedzieć poprzez analizę Citation Topics w InCites

Zarejestruj się

WTOREK, 25 MAJA 2021, GODZ. 10:00-11:00 CET

Nowa platforma Web of Science – podstawy wyszukiwania i nawigacji

Zobacz, jak poruszać się po nowej platformie Web of Science, aby w pełni wykorzystać jej możliwości. Poznaj nowe funkcje i udogodnienia.

Zarejestruj się