Godziny otwarcia

1. Uprzejmie informujemy, że w na mocy Zarządzenia Nr 244 Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z dnia 12 listopada 2020 r. Biblioteka Uniwersytecka wraz ze wszystkimi bibliotekami systemu biblioteczno-informacyjnego UMK, w tym Biblioteką Medyczną CM będzie zamknięta do do dnia 22 grudnia 2020 r.  

2. Jednocześnie informujemy, że dla użytkowników wewnętrznych (studenci, doktoranci i pracownicy CM UMK) będzie istniała możliwość odbioru książek zamówionych on-line. Nie przewiduje się możliwości zwrotu wypożyczonych książek. Wstrzymane będzie również pobieranie opłat za nieterminowy zwrot książek.

3. Bez zmian pozostaje możliwość korzystania przez Czytelników z usług zdalnych bibliotek. Usługi on-line będą świadczone w godzinach od 9:00 do 16:00.

4. Godziny i miejsce odbioru książek w Bibliotece Medycznej Collegium Medicum: 
Poniedziałek – Piątek – 9.00 – 16.00

5. Jednocześnie przypominamy, że istnieje możliwość zamawiania darmowych skanów do 50 stron przez pracowników, doktorantów i studentów CM UMK na adres biblio@cm.umk.pl. Użytkowanie kopii cyfrowych może odbyć się wyłącznie w zakresie dozwolonego użytku zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.