Nowy, specjalny numer Wiadomości Akademickich

Zapraszamy do lektury najnowszego, specjalnego wydania „Wiadomości Akademickich” w całości poświęconego Wydziałowi Farmaceutycznemu. Oprócz krótkiej historii Wydziału i listu dziekana, prof. dr. hab. Stefana Kruszewskiego na zakończenie wieloletniej kadencji 2012-2024, w rozszerzonym numerze pisma znajdziecie Państwo przedstawienie poszczególnych jednostek Wydziału Farmaceutycznego, przedruki kilku najważniejszych wywiadów (m.in. z prof. dr. hab. Stefanem Kruszewskim oraz prof. dr hab. Eugenią Gospodarek-Komkowską), relacje z uroczystości wydziałowych (m,in. dyplomatoriów), przybliżenie największych osiągnięć na niwie naukowej i dydaktycznej Wydziału, takich jak szkolenia specjalistyczne, laboratoria badawcze czy powstanie Ogrodu Roślin Leczniczych, opowieść o podjęciu rękawicy funkcjonowania Wydziału w okresie pandemicznym, kilka słów o konferencjach, zakrojonych na szeroką skalę działaniach promocyjnych Wydziału (jak chociażby warsztaty w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”), a także historię różnorodnej działalności studenckiej, w tym wyjazdów studentów w ramach programu Erasmus+.

Serdecznie zapraszamy do lektury!